Attēloti 6 produkti

Show sidebar

Izvēlies savu gultu pie mums

Gulta ir viena no galvenajām mājokļa sastāvdaļām. Tā ir vieta, kur dienas beigās atgulties un uzkrāt spēkus jaunai dienai. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi, lai gulta būtu pietiekami ērta un kvalitatīva pilnvērtīgas atpūtas nodrošināšanai. Nepilnvērtīgs miegs var radīt problēmas jūsu veselībai gan ikdienā, gan ilgtermiņā. Ja guļat sliktā gultā, kas nav piemērota jums, ik rītu varat justies neizgulējies un ilgtermiņā novērot muguras, citas veselības problēmas. 

GultuDarbnīca.lv – tā ir labākā vieta, kur iegādāties guļamistabas gultu vislabākajam miegam

Tikai vietējais, tikai labākais

Lielākā daļa no mums gultu uztver kā pirkumu, uz kuru var ietaupīt. Mūsu veikala speciālisti uz to saka – nē! Lai gan mūsu piedāvājumam ir konkurētspējīgas cenas, tam nevajadzētu būt pirmajam, par ko domāt, iegādājoties gultu. Pie mums pirmais ir kvalitāte. Mēs piedāvājam tikai Latvijā ražotas augstākās kvalitātes gultas. Vietējais materiāls un darbs dod uzticības garantu, kādu nevarat iegūt, pasūtot lētu gultu no lielajiem noliktavu veikaliem. Esam šeit pat uz vietas, tāpēc nebaidāmies apgalvot, ka mūsu produkcijai varat uzticēties.

Augstākās kvalitātes materiāli

Mums ir svarīgi, lai mūsu ražotās gultas kalpotu ilgi. Esam gatavi to pierādīt, tāpēc piedāvājam ikvienam mūsu gultas rāmim septiņu gadu garantiju. Mēs esam pārliecināti – mūsu izmantotās ražošanas tehnoloģijas un materiāli spēj nodrošināt kvalitāti ilgtermiņā. Ražošanā izmantojam, galvenokārt, Latvijas finieri ar biezumu no 21 mm un vairāk.

Izmērs – pielāgojams iespējām 

Lielākā daļa no mums sapņo par lielu, ērtu gultu, kurā nekad netrūks vietas diviem un nebūs jācīnās par savu teritoriju gultas malā. Tomēr gandrīz ikvienā mājoklī pastāv vietas ierobežojumi, tādēļ piedāvājam dažāda izmēra divguļamās gultas visām vajadzībām. Mūsu piedāvāto gultu platums stiepjas no 120 cm līdz 200 cm.  

Gulta 120×200 – mazākā izmēra gulta, kurā pietiks vieta diviem
Gulta 140×200 – klasiskā izmēra divgulamas gultas, kuras ir vairākumā mājokļu

Gultas 180×200 – vispiemērotākais izmērs pietiekami lielās guļamistabās
Gulta 200×200 – par vietas trūkumu varēsit aizmirst uz visiem laikiem 

Papildus funkcionalitāte

It īpaši ja jums neinteresē ļoti zemas gultas, visticamāk, novērtēsiet gultas ar veļas kasti. Šī ir perfektā vieta, kur novietot gultas veļu un citas drēbes, kuras ikdienā nav nepieciešams bieži izmantot. Ikviens, kam ir bijusi gulta ar kasti zina, ka tā ir milzīga priekšrocība. 

Matracis

Ja esat gultas meklējumos, iespējams, meklējat arī matraci. Mūsu piedāvājumā ir arī gultas ar matraci komplektos. Šāds pirkums būs vienkāršāks, jo jums nebūs atsevišķi jāmeklē matracis, kas derēs jauniegādātajai gultai pēc visiem tās izmēra parametriem. 

Gultas ar matraci komplektos piedāvājam Pocket tipa atsperu matračus. Šāda veida matracis ir īpaši piemērots divguļamajai gultai. Tā autonomu atsperu tehnoloģija struktūra neļauj viena gulētāja kustībām un svaram ietekmēt matraci otram cilvēkam. Pocket tipa atsperes neiedarbojas uz citām atsperēm kā tas ir klasiskā stila matračiem, nodrošinot augstāku komforta pakāpi un labāku naktsmieru. 

Profesionāla pieeja individuāliem risinājumiem

Mūsu mājaslapas katalogā redzamie produkti ir klasiskais produktu klāsts. Šīs gultas jau ir sevi pierādījušas kā uzticamu pirkumu, taču esam gatavi veidot produktus tieši jūsu vajadzībām. Iespējams – neder gultas garums, augstums, krāsa vai malu platums. Visi individuālie jautājumi ir atrisināmi. Esam gatavi izveidot vispiemērotāko produktu tieši jums. Sazinieties ar mūsu speciālistiem sadaļā Kontakti.

Ar lepnumu apliecinām, ka jūsu izvēle par labu Latvijā ražotas gultas iegādei GultuDarbnica.lv būs pirkums, kurš neliks vilties un nebūs jāatkārto daudzu gadu garumā.